English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Son Duyurular
Admin
DÜNYAGÖZ / Çağdaş Polis Derneği Üyelerine ÖZEL İNDİRİM!

Dünyagöz Hastanesi Sanayi ve Ticaret A.Ş. Devamı..

Admin
DERNEK KARTLARI

DERNEĞİMİZİN ÜYELERE VERİLMİŞ OLDUĞU SARI BASIN KARTLARI 19.08.2020 TARİHİ İTİ Devamı..

Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
DÜNYAGÖZ / Çağdaş Polis Derneği Üyelerine ÖZEL İNDİRİM!
Yayınlanma Tarihi: Pazartesi, 02 Kasım 2020
DÜNYAGÖZ / Çağdaş Polis Derneği Üyelerine  ÖZEL İNDİRİM!
Yazar:

Dünyagöz Hastanesi Sanayi ve Ticaret A.Ş.

.1. İş bu Protokolün konusu, DÜNYAGÖZ ’ün ilgili hastanesinden ÇAĞDAŞ POLİS EMEKLİLERİ DERNEĞİ üyeleri hizmet almak için başvurduğunda alacağı indirim koşullarını düzenlemektedir.

ÇAĞDAŞ POLİS EMEKLİLERİ DERNEĞİ üyeleri ve birinci derece yakınları (Anne, Baba, Eş, Çocuk) isminin ve resmi kimlik kartı ile kendisini tanıtarak göz sağlığı ile ilgili sorunlarını DÜNYAGÖZ’e bağlı sağlık kuruluşlarında ayakta ve/veya yatarak teşhis ve tedavi edilmeleri, tedavi sırasında yapılacak işlemler ile uygulama esaslarının belirlenmesi ve ödeme şartlarının düzenlenmesidir.

DÜNYAGÖZ vereceği Hizmetler'i profesyonel bir sağlık kuruluşu olmasının gerektirdiği sorumluluklar içerisinde, bu konudaki tüm tıbbi kurallara ve mevzuat-standartlara harfiyen riayet ederek yerine getirecek ve ayrıca bu hizmetleri en güvenilir biçimde, zamaninda ve eksiksiz yerine getirmek için gayret gösterecektir.DÜNYAGÖZ, Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, Hasta Hakları Yönetmeliği, Özel Hastaneler Yönetmelikler de dahil tüm sağlık mevzuatı ve ilgili tüm mevzuata ve kurallara uygun olarak yerine getirmek için gerekli tüm izin ve lisanslara sahiptir ve sahip olmayı sürdürecektir.Taraflar bu Protokol dahilindeki çalışmalarının gereği saklı kalmak üzere diğer Taraf'ın adını, ünvanını, marka, logo ve sair tanıtım işaretlerini ilgili Taraf’ın yazılı veya elektronik posta üzerinden ve/veya herhangi bir ortamda izni olmaksızın hiçbir şekilde ve surette kullanamaz.Hizmet bedeli; EK1’de tanımlanmış şartlarda uygun olarak hastaya fatura edilir ve faturanın tamamı, hastadan nakit veya kredi kartı ile tahsil edilir.İş bu PROTOKOL imzalandığı tarihte yürürlüğe girer ve bu tarihten başlayarak bir (1) yıl geçerlidir.(SGK VE ÜCRETLİ HASTALAR VE 1. DERECE YAKINLARI İÇİN)

 

MUAYENE : % 20

TETKİK : % 20

LAZER AMELİYAT : % 10

GENEL AMELİYAT : % 10

ÖZELLİKLİ AMELİYAT : % 10

Özel Şartlar;

 

· İndirimler hastanın ödeyeceği rakam üzerinden yapılacaktır.

· Özel sağlık sigortalı kişilerde sigortanın kapsam dışı bıraktığı işlemlerde uygulanır.

· ’İş bu indirimin uygulanması durumunda diğer indirim ve kampanyalar uygulanmaz. İlan edilen şartlar dahilinde Müşteri dilediğini seçme hakkı vardır.

· Tüm İşlemler için kredi kartlarına bankalar ile yapılan anlaşmalar oranında vade farksız taksitli ödeme imkânı bulunmaktadır.

· Dünyagöz grup hizmet fiyatlarını ve indirim yüzde oranlarını protokol süresince değiştirme, kaldırma hakkını saklı tutar.

· Hastanın başka protokoller nedeniyle gördüğü tedavi bedelinden indirim hakkı bulunuyor ise; hasta ikisinden birini tercih ederek kullanır.

· Yapılan indirim oranları aşağıda belirtilen şubelerimizde geçerli olacaktır.

İstanbul Etiler

o İstanbul Ataköy

o İstanbul Altunizade

o İstanbul Beylikdüzü

o İstanbul Bağcılar

o İstanbul Feneryolu

o İstanbul Pendik

o İstanbul Sultanbeyli

o Ankara (Tunus)

o Ankara (Keçiören)

o Ankara (Sincan)

o Adana

o Gaziantep

o Konya

o Antalya

o Bursa

o Kocaeli (İzmit)

o Sakarya

o Samsun

o Çorlu (Tekirdağ)

          Dünyagöz Hastanesi                                                                                Çağdaş Polis Emeklileri

          Sanayi ve Ticaret A.Ş                                                                                 . Dayanışma Derneği

Etiketler: ÇAĞDAŞ POLİS EMEKLİLERİ DERNEĞİ